GÜZELLİK MAKYAJ TREND

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti

Son dönemin en popüler makyaj ürünlerinden The Balm’ın Meet Matte Trimony paleti, makyaj malzemelerim arasında en severek kullandıklarımdan biri. Tüm indirimlerde ilk önce tükenen, eğer indirimin ikinci gününe kaldıysanız hele, bulmanıza imkan olmayan, öve öve bitirilemeyen bir palet kendisi.

Peki The Balm paletleri arasında Meet Matte Trimony’yi bu kadar popüler yapan ne? Gratis indirimi döneminde gerçekten bir alışveriş çılgınlığına yol açan The Balm ürünleri sayesinde çoğumuzun cebinde büyük bir delik açıldı bile. Meet Matte Trimony kounya dahil olduğunda ise işler iyice değişti, tam bir çılgınlığa dönüştü.

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti

İçinde 9 adet mat far bulunduran Meet Matte Trimony palet, kapağında yakışıklı bir adamın resmiyle karşılıyor bizi. The Balm’ın ambalajlarındaki esprili tasarımları ve ürün isimleri gerçekten çok başarılı. Bu kadar sevilmesinin bir sebebi de bence bu :)

“Evlenilecek adam” listesindeki Meet Matte Trimony’yi biraz daha yakından tanımak gerekirse: bu sezonun en moda renkleri, kocaman ebatlarda 9 adet mat fardan oluşuyor, söylediğim gibi. Açıktan koyuya giden bu renkler ister gündüz ister gece, ister ofis, ister gezmede, nereye ne zaman giderseniz gidin uyacak şekilde.

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti

Paletin en açık rengi olan Matt Lin, sıcak tonlu bir krem rengi. Baz olarak şahane bir renk tabii ki. Yanındaki Matt Thomas ise uçuk bir pembe. Makyajda bu tonları çok tercih etmesem de dağıtıldığında çok pembe pembe durmadığından yine baz rengi olabilir. Hemen yanındaki, ilk sıranın son rengi Matt Rossi ise harika bir boz rengi. Katlanma bölgesine en yakışanlardan biri.

İkinci sıranın ilk rengi olan Matt Lopez, çoğunluğun olduğu gibi benim de favorilerimden. Sıcak bir karamel rengi olan Matt Lopez, kahverengi tonlu makyajlarda, katlanma bölgesinde en sık tercih ettiğim renklerden. Hemen yanındaki, gönlüme taht kuran en güzel bordolardan Matt Kumar, bu paleti alma sebeplerinden biri diyebilirim. Kahverengi, siyah ve isterseniz de daha çık renklerle, hatta pembeyle bile birlikte çok güzel uyum sağlıyor.

Hemen ardından gelen, 2. sıranın son rengi Matt Moskowitz ise son derece koyu, mora çalan bir bordo. Anlamadığım şekilde, rengi bu kadar koyu olmasına rağmen, paletteki diğer renklere oranla biraz daha az pigmentli.

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti

Gelelim 3. ve son sıraya, nötr bir bej olan Matt Evans ise yine paletin favori renklerinden. Hemen yanındaki Matt Reed ise çok güzel bir kahverengi. Matt Evans, Matt Kumar ve Matt Lopez ile en iyi kombinlenen renk bana kalırsa. Son olarak da simsiyah Matt Ahmed ile palet sonlanıyor. İsterseniz gece makyajı, isterseniz günlük makyajda kirpik diplerinde uygun bir far. Siyah bence her palette olması gereken renklerden biri.

Meet Matte Trimony far paletinin farlarının miktarı epey büyük olması en iyi özelliklerinden biri. Sizi uzun bir süre götürecek cinsten. Farlarının yapısı tebeşirimsi olsa da, hafiften tozutsa da pigmentasyonu orta derecede olsa da palet çok çok kullanışlı bir palet. Sadece Meet Matte Trimony alarak gittiğiniz bir tatilde farklı farklı makyajlar yapmanıza olanak sağlayan, çantaya at çık cinsinde bir palet.

The Balm Meet Matte Trimony Far Paleti

Makyaj bazları ile performansı ve kalıcılığı çok daha arttırılabilen Meet Matte Trimony far paleti bence her kıza lazım :)

1.88 m. boyu, mavi gözleri ve göz alıcı gülüşüyle hepimizin gönlünde taht kuran Meet Matte Trimony, Gratis mağazalarındaki The Balm standlarında yaklaşık olarak 120 TL civarında satışta. İndirimde de duyduğuma göre 71 TL’ye düşüyormuş. uygun fiyatlı kategorisine soksak da aslında değil gibi ne dersiniz? Hele yurtdışında The Balm’ın high-end bir ürün olduğunu düşünürsek bence indirimli fiyatı gayet makul. Eğer denk gelirseniz kaçırmayın, ama denk gelmezseniz de yine de fiyatını çok çok hak eden bir palet bence.

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yok

Cevapla