GÜZELLİK MAKYAJ

Nyx Pore Filler Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı

Nyx Pore Filler Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı

Son zamanlarda gözeneklere karşı başlattığım savaşta bana en büyük desteği veren ürünlerden birinden bahsetmek istiyorum size: Nyx Pore Filler gözenek gizleyici makyaj bazı.

Gözenekli bir cilt, iyi bir makyajın baş düşmanlarından biri. Ne kadar iyi bir fondöten kullanırsanız kullanın, o fondöteni ister en kaliteli fırçalarla isterseniz Beauty Blender’larla iyice dağıtın, ”cakey” görünümden kurtulamıyorsunuz. Fondöteniniz gözeneklerinizin içine doluyor, daha çok belirginleştiriyor ve istenmeyen bir görünüme yol açıyor.

Nyx Pore Filler Gözenek Gizleyici Makyaj Bazıİşte bu görüntünün önüne geçmek için, tabii ki öncelikle gözenekleri gidermek için özel bir bakım yapmak, makyajla uyumamak, cildi iyi arındırmak gibi şeyler gerekli öncelikle. Makyaj adımında da son dönemde çok memnun kaldığım Nyx Pore Filler imdadıma yetişiyor.

Nyx Pore Filler’ı makyajdan önce gözeneklerinizin ve hatta çizgilerinizin olduğu yere uyguluyorsunuz ve anında tüm o gözenekler kapanıyor. Sihirli bir krem gibi, abartmıyorum :)

Nyx Pore Filler Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı

Yapısını şu aralar çok popüler olan kinetik oyun kumlarına benzetiyorum. Rengi de ten rengi, yüzünüze sürdüğünüzde hemen dağılıyor. Tabii ki diğer gözenek gizleyici bazlar gibi silikonlu bir yapısı var ama olay burada zaten, gözenek ve çizgilerin içine dolarak hepsini gizliyor.

Nyx Pore Filler’ın en iyi özelliği ve piyasadaki diğer bazlardan ayıran özelliği ise şu: yüzde gerçekten çok uzun süre kalıyor. Bu sayede de fondöteniniz çok daha uzun süre yüzünüzde kusursuz bir şekilde duruyor.

Nyx Pore Filler Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı

Bu bazı kullanmaya başladığımdan beri fondötenin yüzümde daha pürüzsüz bir şekilde, hem de çok daha uzun süre durduğunu fark ettim. Artık gün içinde aynaya baktığımda gözeneklerim dikkatimi çekmiyor.

Tabii Nyx Pore Filler’e gelene kadar günlük cilt bakımımda kullandığım Kiehl’s Rare Earth Pore Refining tonik ile yine bu görünümü azaltmayı hedefliyorum. Yukarıda da dediğim gibi iyi bir cilt temizliği gerçekten önemli. Nyx Pore Filler kullandıktan sonra da makyajınızı çıkarırken oldukça özen göstermelisiniz. Cildi iyi temizlemeyince sonsuz bir döngü gibi :)

Nyx Pore Filler Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı

Bu ürünün Benefit Porefessional’ın muadili olduğu da çok sık söyleniyor. Hiç kullanmadım fakat Nyx Pore Filler varken açıkçası başka bir bazı denemeye de ihtiyaç duymadım. Ben Nyx’in Bağdat Caddesi şubesinden 36,95 TL’ye almıştım. Fiyatı da gerçekten çok uygun, yine gönüllerde taht kuruyor bu yönüyle de. Nyx’in online sitesinden de Nyx Pore Filler’a ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yok

Cevapla