BAKIM GÜZELLİK

Johnson’s Baby Kolay Saç Tarama Spreyi

Johnson’s Baby Kolay Saç Tarama Spreyi

Kolay saç taramak benim için çok uzun süredir neredeyse bir hayal. Belime kadar gelmiş saçlarımı duş sonrasında minimum 15 dakika efor sarf etmeden taramam mümkün olmuyor. Haliyle Johnson’s Baby Kolay Saç Tarama Spreyi bu yazının baş kahramanı :)

Durum böyle olunca da saçlarımı kolayca taramak için denemediğim ürün kalmadı diyebilirim. Spreyinden kremine, özel fırçasından şampuanına işe yarayabilecek pek çok ürün aldım, denedim. Bir kısmından memnun kaldım, bir kısmı ise asla işe yaramadı.

Johnson’s Baby Kolay Saç Tarama Spreyi

Yves Rocher’in 3 in 1 parlak, kolay taranan ve yumuşak saçlar için şampuanı bu konudaki ilk kurtarıcım oldu. (Detay için buraya tık) Sonrasında da sıradan bir Watsons ziyaretimde Johnson’s Baby’nin Işıldayan Parlaklık serisinden kolay tarama spreyi karşıma çıktı.

Görür görmez, bebekler için yapılmış bu spreyin çok işe yarayabileceğini düşündüm. Yetişkinler için üretilen bir ürünün beklenti karşılamaması daha yüksek bir ihtimal benim için. Söz konusu çocuklar olunca, onların gözlerini yakmamak ve saçları taranırken ağlamalarına engel olmak daha önemli olduğundan Johnson’s Baby kolay saç tarama spreyinin %100 işe yarayacağına emin olarak sepete attım :)

Sonuç? Tabii ki inanılmaz işe yaradı. Johnson’s Baby kolay saç tarama spreyinin bu kadar iyi olacağını da beklemiyordum.

Johnson’s Baby Kolay Saç Tarama Spreyi

İçeriğindeki ipek proteinleri ve argan yağı sayesinde saçları müthiş bir şekilde yumuşatıyor. Saçınıza duştan sonra direk sıkarak taradığınızda, fark edilir bir şekilde tarama kolaylığı sağlıyor.

Bu spreyi ben iki şekilde kullanıyorum. Duştan çıktıktan sonra saçlarımı havluyla biraz kurulayıp, saçıma sıkıp hemen tarıyorum. Fakat eğer biraz daha vaktim varsa saçlarıma sıktıktan sonra tekrar havluya sarıp bir süre daha bekliyorum. Böyle bekletince çok daha yumuşak oluyor saçlarım.

Johnson’s Baby kolay saç tarama spreyinin, saçları kolay taramaya yardım etmesinin yanında, saçlara parlaklık verdiğini ve yumuşattığını da eklemeliyim. Hem muhteşem kokusu saçta gün boyu kalıyor hem de içinde sim-ışıltı olmamasına rağmen saçı parlatıyor.

Johnson’s Baby Kolay Saç Tarama Spreyi

En iyi tarafı ise, çocuklar için üretilmiş bir ürün olduğundan, saça zarar vermiyor, yıpratmıyor. Alerjik testlerden geçirildiği için gönül rahatlığıyla kullanılabilir bir ürün. Spreyli şişesi ile son derece kolay bir kullanımı var ve 200 ML’lik boyu ile epey uzun süre idare ediyor.

Johnson’s Baby kolay saç tarama spreyinden o kadar memnun kaldım ve düğümlenen saçlarımı açma eziyetinden beni öyle güzel kurtardı ki, utanmadan gidip serinin şampuan ve saç kremini de alıp çocukluğuma döneceğim :)

Siz de benim gibi saç tarama eziyeti çekiyorsanız, kullandığınız tüm ürünleri bir kenara atın ve hiç düşünmeden bu spreyi deneyin. Watsons mağazalarından 15-20 TL arası bir fiyata bulabilirsiniz.

Johnson’s Baby Kolay Saç Tarama Spreyi

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yok

Cevapla