GÜZELLİK MAKYAJ

The Balm Hot Mama Allık İncelemesi

the balm hot mama allık

the balm hot mama

The Balm Hot Mama allık denince bende akan sular duruyor, sizde durum nasıl? :) The Balm ürünlerine karşı zaten zaafım büyük, hangisini daha çok sevsem daha çok övsem bilemiyorum. Hayvanlar üzerinde test yapmayışları, ürünlerinin paraben içermemesi, kalitesi ve paket tasarımlarının güzelliği ile zaten çoktan kalbimi fethetmiş olmasına rağmen ben her defasına the Balm’ı daha çok seviyorum.

Yurt dışında hali hazırda high end bir marka olmasına rağmen Gratisler’deki fiyatı da bana kalırsa bu kadar kaliteli ürünler için son derece uygun. Durum böyle olunca bir sürü ıvır zıvıra para yatırıp, bir iki kere kullanıp vazgeçmektense the Balm’a yatırım yapmak oldukça akıllıca geliyor.

the balm hot mama allık

Gelelim rengi ile kalpleri eriten Hot Mama allığa…Şeftali-pembe arasında bir tona sahip ve yakından baktığınızda allığın altın rengi parladığını görüyorsunuz. Bu metalik ışıltılar sakın sizi vazgeçirmesin: o kadar doğal bir görünüm veriyor ki insanı resmen şaşırtıyor. Asla ama asla sizi 80ler’den kalma o şuh kadınlara çevirmiyor… :)

Bir rivayete göre de the Balm Hot Mama allık kullananlar, Nars’ın Orgasm allığına muadil olduğunu söylüyorlar. Tabii ki birebir aynı değiller ama bana kalırsa ikisinin de içindeki altın rengi metalik ışıltılar gerçekten de benziyor.

the balm hot mama swatch

The Balm Hot Mama allığın orta pigmentasyonlu olduğunu söyleyebilirim. Tam bir pembelik elde etmek için birkaç kere sürmeniz gerekebilir ama bunu mutlaka gün ışığı olan veya fazla loş olmayan bir yerde yapın. İçindeki altın ışıltılar yüzünden bir anda çok parlayabilirsiniz. Bana kalırsa beyaz tenlere yakıştığı gibi yazın bronz tene de çok yakışacak bir tonu ve ışıltısı var. Tahminen benim için yazın en vazgeçilmez allığı olacak.

Hot Mama’yı aynı zamanda far olarak da kullanabilirsiniz. İçindeki parıltılar ve aydınlatıcı özelliği buna çok müsait bana kalırsa. Mutlaka denenmeli.

The Balm Hot Mama Gratisler’de hatırladığım kadarıyla 27 lira civarında bir fiyattan satılıyordu ama en sevdiğimiz, canımız Gratis indirimlerinde genelde the Balm %40’a kadar düşüyor. Denemek isterseniz indirim zamanını da bekleyebilirsiniz ama acele edin, muhtemelen siz de benim gibi neden daha önce almamışım diyeceksiniz :)

 

Bunları da beğenebilirsin

1 Yorum

  • Reply
    Zeynep Şen
    26 Ocak 2016 at 20:11

    bilgilendirici bir yazı olmuş :)blogunu hemen takibe alıyorum sen de geri dönersen çok sevinirim sevgileer ^^
    tekboynuzlupanda.blogspot.com

  • Cevapla