GÜZELLİK

Bath&Body Works’ten bu yılbaşı bunları almazsak yaşayamayız!

bath and body works ürünleri

Kremleri, parfümleri, duş jelleri ve mumları ile akılları baştan alan Bath&Body Works yine yılbaşı öncesi saç baş yolduracak güzellikte ürünleri ile dolup taşmış.

Yılbaşı yaklaşıyorken yeni gelen Christmas serilerinden bahsetmek istedim. Hem kendinizi yılbaşı ruhuna sokmanız için hem de “Ne hediye alsam?” krizlerine bire bir çözüm Bath&Body Works. 3 al 2 öde ve 1 alana 1 bedava kampanyalarını yakalarsanız altmış sene yetecek krem ve duş jeline sahip olmanız gayet mümkün. Sadece hediye almaya gittiğinizde böyle kampanyalar inanılmaz faydalı. Ben genelde hediye diye aldıklarımla vedalaşamıyorum :)

En merak ettiğim seri Vanilla Bean Noel. Bu serinin her ürününden gerekli-gereksiz eve doldurmak istiyorum şu an.

Vanilya ve kurabiye kokularını sevenler için Vanilla Bean Noel tam bir olmazsa olmaz. Duj jeli, krem, parfüm ve mumunu alarak içiniz bayılana kadar koklayabilirsiniz :)

Elmalı kokuları sevenler için de Winter Candy Apple birebir. İçinde kış gülleri ve portakal tonları da var.

Siz de benim gibi naneli kokuları seviyorsanız Twisted Peppermint tam bir cennet. Şekerli, vanilyalı notaları sayesinde hem ferah hem de şekerli bir kokusu var.

Bath&Body Works’ün tüm ürünlerinin ambalajları o kadar güzel ki, ürün bitse bile atamıyorunuz. İçinde marketten aldığınız sabunları, kremleri doldurup kullanmaya devam ediyor insan. Hele bir de hediye setleri var ki insan kullanmaya kıyamaz. Şunların güzelliklerine bakar mısınız:

Birini seçin ve ona fazla bağlanmadan hediye edin. Ayrılması gerçekten zor olacak evet ama paketi verdiğiniz insanın ne kadar mutlu olacağını düşünsenize bir :)

Bu güzel setlerden bol bol hediye aldığınız bir yılbaşı olsun!

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yok

Cevapla