GÜZELLİK MAKYAJ

Watsons indirimi ve Rimmel London aşkı

watsons ve rimmel london

Geçtiğimiz 29 Ekim’de Watsons sosyal medya hesaplarından dev bir indirime gireceğini duyurduğunda resmen elim ayağıma karıştı. Yetmedi, sevgili Watsons telefonuma da bir mesaj atarak üzerimdeki “alışveriş yapma” baskısını iyice arttırdı :) Tabii ki kendimi tutamadım ve soluğu en yakın Watsons mağazasında aldım.

Sanırım drugstore markaları arasında en kaliteli bulduğum ve sevdiğim markaların başında Rimmel London geliyor. Ne kadar inkar etsek de önemli olan ilk bakışta dış güzellik -makyajı da bu yüzden yapmıyor muyuz? :)- bu yüzden ambalaj tasarımları insanı ister istemez kendine çekiyor. Hep renkli ve canlı ürünleri sayesinde Watsons’a adım atar atmaz kendimi Rimmel London standının önünde buluyorum. Bu indirim sayesinde uzun zamandır gözüme kestirdiğim ürünlere kavuşma fırsatı da bulmuş oldum.

Şu alışverişte beni en fazla tatmin ve mutlu eden ürün Wake Me Up fondöten oldu. Bu fondötenin vadettiği şey ne kadar uyuduğunuzu veya yorgun olduğunuzu önemsemeden sizi uyanık, canlı ve enerjik gösteriyor olması. Çok da yeni değil hatırladığıma göre uzun bir süredir de raflarda. Anlamadığım nokta bu fondöteni neden daha önce denememişim? Kapatıcısını da almadan edemedim. Sanırım bu ayrı bir post konusu, bu fondöten daha detaylı bir yazıyı mutlaka hak ediyor.

Aldığım diğer fondöten ise Rimmel Lasting Finish 25 Hour. Bir fondötenden tam kapatıcılık bekleyenler için ideal. Koyu bir yapısı var ve kapatıcılığı ise oldukça başarılı. Bu fondöteni de ayrı bir postta incelemek üzere ilerliyorum…

Rimmel Scandaleyes serisi de yine favorlerimden. Uzun zamandır bakır-pembe altın tonlarında metalik bir far arıyordum. Rimmel’de Shadow Paint’i görünce de denemek istedim ve oldukça beğendim. Renginin adı Golden Bronze. Hemen sabitlenmediği için dağıtmaya ve smokey bir görünüm yaratmanıza fırsat tanıyor. Kuruduktan sonraki kalıcılığı ise başarılı, çok parlak bir yapısı yok doğal bir parıltı veriyor ve en güzel kısmı simler etrafa yayılmıyor.

Scandaleyes Shadow Stick de çok uzun zamandır favorilerimden. Siyah rengini epeydir kullanıyorum ve sabah acelesi sırasında yumuşak yapısı ile beni yarı yolda bırakmıyor ve gün içinde dağılmıyordu. Yeni gelen renklerinden Blamed Blue’yu gördüğümde resmen vuruldum. Mücevher tonlarında renklere bayılıyorum ve bu kış favorilerim koyu yeşil ve bordo. Almamak olmazdı..

Watsons’un ıslak ve kağıt mendilleri çok çok uzun süredir çantamdan asla eksik olmuyorlar. Islak mendillerinin özellikle kokuları bir harika. O kadar çok çeşitli ve güzel koku arasından seçim yapmak insanı zorluyor. Benim yöntemim ise her seferinde farklı birini almak. Hepsini denedim ve çok sevdim.

Bunları da beğenebilirsin

Yorum Yok

Cevapla